oferta do domu

świeżo palona kawa na zamówienie

Kochasz zapach świeżej kawy w swoim domu? Wybierz ziarna, które pokochasz Ty i Twoi bliscy.


Czyste ziarna


Ziarna z Kolumbii (Kolumbia Excelso Medelin)
49,50 zł brutto / 0,5 kg
82,50 zł brutto / 1 kg

Kawa arabika posiada pełny smak, niesamowity aromat i lekkość owocowego posmaku. Jest kawą mocną i dojrzałą oraz łagodnie kwaskową z nieznacznym, delikatnym akcentem orzechowym.


Ziarna z Brazylii (Brazylia Santos)
46,50 zł brutto / 0,5 kg
77,50 zł brutto / 1 kg

Kawa arabika z danego regionu daje łagodny napar o przyjemnym i delikatnym smaku. Świetnie smakuje i odznacza się brakiem kwaskowości i goryczki.

Mieszanki ziaren


Ziarna Royal Brasiliana
47,50 brutto / 0,5 kg
79,00 zł brutto / 1 kg

Mieszanka zbudowana na bazie Brazylia Santos z dodatkiem 30% robusty z Kamerunu oraz wzbogacona 10% Kolumbii Excelso Medelin. Mieszankę cechuje delikatna orzechowa nuta smakowa z owocowym tłem oraz duża zawartość kofeiny. Idealna na poranne przebudzenie oraz do kaw mlecznych.


Ziarna Royal Kolumbiana
52,50 zł brutto / 0,5 kg
87,50 zł brutto / 1 kg

Kompozycja zbudowany na bazie kawy Kolumbii Excelso Medelin z 20% dodatkiem robusty z Kamerunu. Wypalana na trzy różne sposoby: jasno, średnio i mocno. Kawa ma bardzo bogate nuty zapachowe i smakowe. Można wyczuć soczystą owocowość, słodkie nuty karmelu oraz mocne nuty orzecha, a dodatek robusty wzmacnia tą mieszankę nadając jej większego charakteru.


Ziarna Royal Italiano
49,50 zł brutto / 0,5 kg
82,50 zł brutto / 1 kg

Kompozycja kawowa w stylu włoskim, mocniej palona. Mieszanka składa się z: 70% Arabiki i 30% Robusty. Kawa zapewnia mocne poranne pobudzenie. Kompozycja charakteryzuje się bardzo gęstą cremą z posmakiem czekolady i orzechów. Smak jest bardzo trwały i długo się utrzymuję.


Ziarna Royal Sweet Blend
53,00 zł brutto / 0,5 kg
88,50 zł brutto / 1 kg

Mieszanka składająca się z rewelacyjnych kaw z Kamerunu, Nikaragua i Rwanda Nyamagabe. Kawa posiada bardzo bogate nuty zapachowe, nasycone, pełne. Bogata crema, świetne mocne body, idealna pod klasyczne espresso i kawy mleczne.


Zapraszamy do składania zamówień.