Nasza historia

świeżo palona kawa na zamówienie

Cześć,

mam na imię Michał. Nie wiem jak Wy, ale ja piłem około 3-4 kaw dzienne. Najczęściej takich zwykłych rozpuszczalnych z marketu. Natomiast najbardziej mi smakowały te w pracy, prosto z ekspresu ciśnieniowego. Jest kawa jest dobrze – myślałem. Lubiłem kawę.

Ale pech chciał, że znajomy powiedział mi o lokalnej palarni kawy. Miejscu w którym na bieżąco wypalana jest kawa z zielonych ziaren. W tym momencie mój świat kawosza runął. Zrozumiałem jak daleko byłem od czegoś co jest prawdziwą kawą. Poszedłem do tej palarni. Kupiłem 0,5kg. Po drodze dokupiłem jeszcze młynek i ekspres. No bo przecież swój świat miłośnika kawy musiałem zbudować od nowa, jak należy. Spróbowałem i byłem pod wrażeniem. Ten aromat. Ten smak. Ta kawa ujęła mnie.

Pijąc pierwszą filiżankę pomyślałem – a może więcej osób będzie chciało skosztować tej świeżo palonej kawy? Tak powstał projekt – ziarnakawy.pl. Dziś wspólnie z lokalną palarnią kawy dostarczamy kawę do biur i osób indywidualnych.

Panie i Panowie, nie popełniajcie tego błędu co ja. Prawdziwa świeżo palona kawa prosto z lokalnej palarni jest w Waszym zasięgu.

Zapraszam do kontaktu: biuro@ziarnakawy.pl

Pozdrawiam
Michał